horso by themepul

Chip Tuning Wrocław

Chip Tuning Wrocław

Tuning Wrocław

Chip Tuning Wrocław. Profesjonalne strojenie silników diesla oraz benzynowych. Oferujmy usługę podniesienia mocy w samochodach osobowych dostawczych i ciężarowych. Chip tuning to skuteczna i niedroga metoda podniesienia osiągów twojego samochodu. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem do edycji map sterownika. Tuning jest oczywiście poparty pomiarami na hamowni. 

PROFESJONALNY CHIPTUNING WROCŁAW :

  • INDYWIDUALNA MAPA
  • POMIAR NA HAMOWNI
  • MNIEJSZE SPALANIE
  • LEPSZE OSIAGI SAMOCHODU
chip tuning wrocław

Tuning Wrocław Dolny Śląsk

Co to jest  tuning elektroniczny silnika….

Czy możesz uzyskać więcej mocy ze swojego samochodu bez wprowadzania jakichkolwiek modyfikacji w osiągach? Dowiedz się więcej w tym artykule!

Nowoczesny samochód to seria połączonych ze sobą komputerów, które zapewniają działanie wszystkich systemów. Twoje radio samochodowe i system klimatyzacji wykorzystuje elektroniczny system zarządzania. Twój brelok wymaga interfejsu komputerowego do komunikacji z systemem alarmowym samochodu. Tak samo jak wycieraczki i reflektory. Cholera, nawet silnik twojego samochodu jest kontrolowany przez komputery!

ECU: „mózg” samochodu

Przy tak wielu układach elektronicznych działających w tandemie, aby samochód działał, do zarządzania wszystkimi tymi systemami potrzebny jest centralny „mózg”.

tuning Wrocław
tuning Wrocław

Tak jak jednostka centralna (CPU) jest „mózgiem” iPhone’a, tak wszystkie nowoczesne samochody mają jednostkę sterującą silnika (ECU), która kontroluje wszystkie systemy, które je obsługują. I tak jak iPhone’a można zhakować, aby dać użytkownikowi większą kontrolę nad jego funkcjami, komputer w nowoczesnym samochodzie można również zhakować, aby uzyskać większą moc i wydajność.

naprawa sterowników  

Strojenie ECU jest znane pod kilkoma innymi nazwami, takimi jak flashowanie ECU lub strojenie chipów. Nie wdając się w zbyt wiele szczegółów technicznych, ECU samochodu steruje wieloma parametrami związanymi z tym, ile powietrza i paliwa dostaje się do komory spalania silnika.

tuning Wrocław
tuning Wrocław

Prosty pomysł jest następujący: im więcej powietrza i paliwa znajduje się w komorze spalania, tym większa jest produkcja energii. Producenci samochodów zwykle ustawiają parametry tego stosunku powietrza do paliwa na niższe niż to konieczne, aby spełnić przepisy dotyczące emisji lub zapewnić długowieczność silnika.

W związku z tym tunerzy podpinają się do ECU, aby zmodyfikować te parametry, aby odblokować więcej mocy dla twojego samochodu.

Odbywa się to na dwa główne sposoby: elektronicznie przez port diagnostyki pokładowej (OBD) lub fizycznie poprzez „strojenie na stole”, poprzez bezpośredni dostęp do ECU w celu jego demontażu i ponownego zaprogramowania.

Plusy:

Dzięki dostosowanemu tuningowi ECU będziesz mieć pełną kontrolę nad tuningiem swojego samochodu, niezależnie od tego, czy chcesz zmaksymalizować zużycie paliwa, czy moc.

Na przykład możesz poprosić tuner o przeprogramowanie samochodu, aby uzyskać większą moc w niższym zakresie obrotów lub zwiększyć limit obrotów. Jeśli prowadzisz japoński samochód z importu równoległego, możesz nawet usunąć elektroniczny ogranicznik prędkości do 180 km/h ze swojego samochodu!

naprawa adblue peugeot
O nas

Serwis adblue Wrocław

Twoja auto wymaga pomocy w trasie ? Zadzwoń dojedziemy na miejsce i rozwiążemy problem z adblue

Programowe wyłącznienie adblue to usługa niewykrywalna. Nie zmienia się norma emisji spalin.

Profesjonalna diagnostyka systemu adblue. Zidentyfikujemy problem oraz dobierzmy odpowiednie rozwiązanie

Dojedziemy na miejsce awarii. Zdiagnozujemy problem. Działamy 24/7.

Zadzwoń

 

Usuwanie adblue Wrocław. Naprawa adblue polegająca na zmianie oprogramowania.

  • Usuwanie adblue
  • Naprawa adblue
  • Usuwanie adblue ciężarowe

555
+

Happy Client

100
+

Working Speed

755
+

Servicing Car

155
+

Working Award

CHIP TUNING WROCŁAW

× Jesteśmy na Whats App