horso by themepul

Autotuner

Autotuner

Autotuner kompleksowe rozwiązanie dla warsztatów samchodowych

Kompleksowy programator ECU oraz TCU

Oferujemy Państwu jedyny na rynku programator bez abonamentu. 

Autotuner to jedna z najnowszych generacji narzędzi do flashowania pojazdów samochodowych, przeznaczona dla profesjonalistów zajmujących się chiptuningiem. Niezależnie od tego, czy posiadasz już narzędzie diagnostyczne, czy nie, jakość projektu Autotuner i łatwość obsługi są stworzone dla Ciebie. Nie jest wymagana subskrypcja, co jest ważnym czynnikiem wyróżniającym w porównaniu z innymi narzędziami do chiptuningu dostępnymi obecnie na rynku.

Chcesz zapewnić twoim klientom nowy standard usług zadzwoń.

885 807 404 odpowiemy na wszystkie pytania

Wszechstronne  urządzenie wykorzystywane przez profesjonalistów do chip tuningu, wyłączania adblue czy prac związanych z elektroniką samochodową

autotuner

Autotuner to uniwersalne narzędzie umożliwiające odczyt informacji z większości ECU i mikrokontrolerów dostępnych na rynku w boot Tricore Infineon (BSL) lub poprzez gniazdo diagnostyczne OBD. Jest dostarczany ze wszystkimi wymaganymi akcesoriami zarówno dla BSL, jak i OBD w dedykowanym pakiecie. W tej chwili obsługiwanych jest ponad 3500 jednostek sterujących!

Twórcy Autotunera mają duże doświadczenie w programowaniu mikroprocesorów i elektronice samochodowej, a także praktyczną wiedzę na temat tuningu chipów. To doświadczenie pozwala zespołowi Autotunera tworzyć rozwiązania spełniające wszelkie wymagania. Sprzęt i oprogramowanie zostały zaprojektowane wyłącznie przez zespół, dlatego zapewniają doskonałe wsparcie techniczne i regularnie wypuszczają aktualizacje. Dzięki nowoczesnym komponentom o wysokiej wydajności (procesor Cortex m4) zastosowanym w narzędziu oraz optymalizacji komunikacji ECU, Autotuner zapewnia najszybszy możliwy odczyt pamięci flash i eeprom.

Oprogramowanie Autotuner jest regularnie aktualizowane i posiada przyjazny interfejs użytkownika oraz sekcję pomocy, w której można znaleźć instrukcje krok po kroku, jak połączyć się z ECU. Specjalna funkcja Autotunera — bez subskrypcji! Pozwala obliczyć okres jego zwrotu. Zawsze możesz mieć pewność, że Twoje narzędzie będzie aktualne, gdy do listy samochodów dodawane będą nowe pojazdy.

Aktualizacje oprogramowania są wydawane co miesiąc. Autotuner to jedna z pierwszych firm, którym udało się dodać obsługę najnowszych ECU: Bosch MG1 (Ford), Continental SID208 (PSA), Bosch EDC17 & MEVD17 (BMW Exx i Fxx), w tym z ominięciem zabezpieczeń za pomocą CVN i licznika błysków, a także innych popularnych sterowników Bosch, Siemens, Continental

autotuner
O nas

Serwis adblue Wrocław

Twoja auto wymaga pomocy w trasie ? Zadzwoń dojedziemy na miejsce i rozwiążemy problem z adblue

Programowe wyłącznienie adblue to usługa niewykrywalna. Nie zmienia się norma emisji spalin.

Profesjonalna diagnostyka systemu adblue. Zidentyfikujemy problem oraz dobierzmy odpowiednie rozwiązanie

Dojedziemy na miejsce awarii. Zdiagnozujemy problem. Działamy 24/7.

Zadzwoń

 

Usuwanie adblue Wrocław. Naprawa adblue polegająca na zmianie oprogramowania.

  • Usuwanie adblue
  • Naprawa adblue
  • Usuwanie adblue ciężarowe

555
+

Happy Client

100
+

Working Speed

755
+

Servicing Car

155
+

Working Award

AUTOTUNER POLSKA

× Jesteśmy na Whats App